Onze gemeente is onderverdeeld in 12 secties. Iedere sectie heeft een eigen sectieouderling en lokaal wijkteam.

Toon straten / adressen van
StraatSectie
* Voorkeurleden Buiten Goeree-Overflakkee
Sectie 7 -Aad (A.) Zoutendijk
* Voorkeurleden Den Bommel
Sectie 11 -Hans (J.J.C.) Vroegindeweij
* Voorkeurleden Goedereede
Sectie 7 -Aad (A.) Zoutendijk
* Voorkeurleden Herkingen
Sectie 11 -Hans (J.J.C.) Vroegindeweij
* Voorkeurleden Melissant
Sectie 7 -Aad (A.) Zoutendijk
* Voorkeurleden Middelharnis
Sectie 7 -Aad (A.) Zoutendijk
* Voorkeurleden Nieuwe-Tonge
Sectie 11 -Hans (J.J.C.) Vroegindeweij
* Voorkeurleden Ouddorp
Sectie 7 -Aad (A.) Zoutendijk
* Voorkeurleden Oude-Tonge
Sectie 11 -Hans (J.J.C.) Vroegindeweij
* Voorkeurleden Sommelsdijk
Sectie 11 -Hans (J.J.C.) Vroegindeweij
* Voorkeurleden Stellendam
Sectie 7 -Aad (A.) Zoutendijk
1e Stoofweg
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
2e Stoofweg
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Acacia
Sectie 10 – Vacant
Acacia (75+ leden)
Sectie 8 – Vacant
Achterdorp
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Achterdorp
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Akelei 1-63
Sectie 8 – Vacant
Akelei 2-32
Sectie 10 – Vacant
Akkerleeven
Sectie 12 -P.W.(Perry) Machielse
Amberlaan
Sectie 10 – Vacant
Bachplantsoen
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Beatrixlaan
Sectie 6 – Vacant
Begonia (75+ leden)
Sectie 8 – Vacant
Begonia
Sectie 10 – Vacant
Berberis (75+ leden)
Sectie 8 – Vacant
Berberis
Sectie 10 – Vacant
Berkehof
Sectie 3 – Piet (P.) Wolfert
Beukenlaan
Sectie 12 -P.W.(Perry) Machielse
Bizetpad
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Blindeweg
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Bloemendaal
Sectie 9 – Vacant
Bloemenweg
Sectie 12 -P.W.(Perry) Machielse
Boezemweg
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Boomvliet
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Boomvlietstraat
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Bosdreef
Sectie 6 – Vacant
Bromelia (75+ leden)
Sectie 8 – Vacant
Bromelia
Sectie 10 – Vacant
Burg C Zaaijerlaan
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Bustelweg
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Capellery
Sectie 6 – Vacant
Clematis
Sectie 10 – Vacant
Dahlia
Sectie 10 – Vacant
Deurloo
Sectie 3 – Piet (P.) Wolfert
Diderik van Zierikzeeln
Sectie 6 – Vacant
Diepenbrockstraat
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Eikenlaan
Sectie 12 -P.W.(Perry) Machielse
Emmalaan
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Esdoornhof
Sectie 3 – Piet (P.) Wolfert
Essenlaan (75+ leden)
Sectie 8 – Vacant
Essenlaan
Sectie 12 -P.W.(Perry) Machielse
Fluzistraat
Sectie 6 – Vacant
Forsythia (75+ leden)
Sectie 8 – Vacant
Forsythia
Sectie 10 – Vacant
Gasthuissteeg
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Geldersedijk
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Gelderspad (75+ leden)
Sectie 8 – Vacant
Gelderspad
Sectie 10 – Vacant
Gerbera (75+ leden)
Sectie 8 – Vacant
Gerbera
Sectie 10 – Vacant
Gooy
Sectie 9 – Vacant
Griegpad
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Haveloozeweg
Sectie 12 -P.W.(Perry) Machielse
Heul
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Hoekvateweg
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Hondsgalgweg
Sectie 12 -P.W.(Perry) Machielse
Honingeter
Sectie 12 -P.W.(Perry) Machielse
Hortensia (75+ leden)
Sectie 8 – Vacant
Hortensia
Sectie 10 – Vacant
Iepenlaan
Sectie 10 – Vacant
Irenelaan 1-11
Sectie 6 – Vacant
Irenelaan 10-32
Sectie 6 – Vacant
Irenelaan 13-67
Sectie 6 – Vacant
Irenelaan 2-8
Sectie 6 – Vacant
Julianalaan
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Kaai
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Kamilleweije
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Kapoenstraat
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Kastanjelaan
Sectie 12 -P.W.(Perry) Machielse
Kattewacht
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Koetertje
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Kortevliet
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Korteweegje
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Kralingseweg
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Kreeke
Sectie 3 – Piet (P.) Wolfert
Krommepad
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Lijsterbeshof
Sectie 3 – Piet (P.) Wolfert
Lindehof
Sectie 3 – Piet (P.) Wolfert
Maannezee
Sectie 3 – Piet (P.) Wolfert
Magnolia
Sectie 10 – Vacant
Margrietlaan
Sectie 6 – Vacant
Marijkelaan
Sectie 6 – Vacant
Mendelssohnstraat
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Molenzicht
Sectie 9 – Vacant
Monnikenweg
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Mozartsingel
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Nieuwstraat
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Nijverheidsweg
Sectie 9 – Vacant
Noord Spuidijk
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Noorddijk
Sectie 7 -Aad (A.) Zoutendijk
Notenlaan
Sectie 12 -P.W.(Perry) Machielse
Onderlangs
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Onwaardsedijk
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Onwaardsedijk Noord
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Oost Havendijk
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Oranjelaan
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Oud Kraaijer
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Oudelandsedijk
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Oudewei
Sectie 3 – Piet (P.) Wolfert
Palingstraat
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Paulina van Weellaan
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Paulina van Weellaan
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Philipshoofjesweg 1-55
Sectie 3 – Piet (P.) Wolfert
Philipshoofjesweg 2-44
Sectie 3 – Piet (P.) Wolfert
Philipshoofjesweg 46-96
Sectie 9 – Vacant
Philipshoofjesweg 57-79
Sectie 9 – Vacant
Poldersweegje 1-27
Sectie 10 – Vacant
Poldersweegje 14-20
Sectie 10 – Vacant
Poldersweegje 2-12
Sectie 8 – Vacant
Poldersweegje 220-248
Sectie 8 – Vacant
Prins Bernhardlaan
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Reginahof
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Ring
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Schelpenpad
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Secr. Rooijlaan
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Secretarieweg
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Smalle Blokweg
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Smidsslop
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Spuikolk
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Staakweg 1-3
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Staakweg 2-24
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Staakweg 209-217
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Staakweg 5-207
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Stationsweg
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Straatdijk
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Sweelinckstraat
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Tramweg
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Tuinstraat
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Verdilaan
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Vivaldilaan
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Vlakbodem
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Voorstraat
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Vroonweg
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Watertoren
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Wernerlaan
Sectie 3 – Piet (P.) Wolfert
West Havendijk
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Westdijk
Sectie 5 -Marcus (W.M.) Bijloo
Wilgenlaan
Sectie 12 -P.W.(Perry) Machielse
Wilhelminalaan
Sectie 4 – Peter (P.C.) Nagtegaal
Winterstraat
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Zomerstraat
Sectie 1 – Gerard (G.J.) Adriaanse
Zuid Spuidijk
Sectie 2 – Kees (C.) Koedam
Zuiddijk (Herkingen)
Sectie 10 – Vacant